Hakkımızda

Anaokulumuz geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, sağlıklı, özgüveni yüksek, milli manevi değerlerine bağlı mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.Anaokulumuzda çocuklarımız okul öncesi kaliteli eğitim standartlarıyla geleceğe hazırlanmaktadır.

Kampüsümüz genelinde yapılan çalışmalarda disiplinler arası işbirliğine önem verilerek, “eğitimin sürekliliği” ilkesine bağlı kalınıyor ve anaokulundan liseye kadar süreç, bir bütünlük içinde değerlendiriliyor. Buna bağlı olarak, kampüsümüz genelinde mevcut kütüphaneler, fen-matematik ve bilgisayar laboratuvarları, resim-müzik atölyeleri, havuz, jimnastik salonu, satranç atölyesi ve tüm anaokulu öğrencileri günlük programlarına uygun olarak faydalanıyorlar.

Anaokulundan başlayarak tüm düzeylerde, öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerine son derece önem verilmektedir. Bu doğrultuda anaokulu öğrencilerimize, anadili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde her gün yarım günlük İngilizce dil programı sunulur. Hazırlık sınıflarında ise yoğunlaştırılmış İngilizce programla öğrencilerin ana diline paralel, İngilizce dil gelişimleri desteklenir.

Başarı, kurumumuzda çalışan her bir görevlinin temel sorumluluğudur. Eğitimdeki başarımızı bünyemizde çalışan öğretmen ve yönetim kadromuzla kanıtlıyoruz. Eğitmenlerimizi seçerken alanlarında uzman olmalarının yanı sıra davranışlarıyla da çocuklarımıza her açıdan “model” olabilecek yeterliliğe sahip olmalarına özen gösteriyoruz.

Bilgem ailesi olarak her zaman söylediğimiz gibi “YAŞAM İÇİN ÖĞRETİYORUZ”
Saygılarımızla..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir